збірна України, Шевченко, арбітр

Франція – Україна: арбітр вибачився перед Шевченком за помилку, яка призвела до пропущеного гола

У середу, 25 березня, збірна України здобула сенсаційну нічию у матчі 1-го туру відбору на Чемпіонат світу-2022.

Підопічні Андрія Шевченка вистояли в протистоянні проти Франції. Гра закінчилася з рахунком 1:1.

На 19-й хвилині господарів поля вивів уперед Грізманн. Передачу йому віддав Павар, який в цей час перебував у офсайді. Арбітри цього не побачили, а повтор не було змоги переглянути, оскільки у кваліфікаційних матчах VAR не використовують.

На початку другого тайму до Шевченка підійшов лінійний рефері Крістіан Гіттельманн та попросив вибачення за власну помилку, яка призвела до пропущеного м’яча. Про це повідомили у програмі “Головна команда”.

Зазначимо, що на 57-й хвилині Сидорчук пробив після передачі Караваєва. М’яч потрапив у Кімпембе та залетів у ворота. Спочатку на француза записали автогол, однак після завершення гри гол переписали на Сидорчука.