Легкоатлетка Магучіх обійнялася з росіянкою на Олімпіаді-2020 і потрапила у скандал

Бронзова призерка Олімпіади-2020 у Токіо Ярослава Магучіх потрапила у скандал через фото з суперницею із Росії Марією Ласіцкене, які були зроблені після завершення змагань у секторі для стрибків у висоту у столиці Японії.

Представниця команди ОКР була однією з конкуренток нашої легкоатлетки під час стартів. У підсумку, обидві опинилися на п’єдесталі пошани – Ласіцкене стала першою, а Магучіх була третьою, пише ТСН.

Після завершення змагань Ярослава і Марія зробили кілька спільних фото, на яких вони, обіймаючись, стояли з прапорами України та ОКР.

Ці кадри викликали великі дискусії в Україні, а Магучіх потрапила під критику за фото з росіянкою, яка у 2018 році була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах глави держави.

• Магучіх також є молодшим лейтенантом Збройних сил України.
  • Ласіцкене – капітан Збройних сил РФ.

До слова, заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголошує, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

Про це Маляр написала у Facebook.

Вона підтвердила, що Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ. До складу української збірної ввійшли 60 армійських спортсменів.

Нагадаємо:

Україна посіла найгірше місце в медальному заліку Олімпіад за часи незалежності: деталі.