Ліга чемпіонів: “Шериф” українця Вернидуба сенсаційно переміг “Реал”

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів молдовський “Шериф”, який очіолює українець Юрій Вернидуб, сенсаційно переграв мадридський “Реал”.

Про це інформує Суспільне.

Іспанський “Реал” та молдовський “Шериф” підходили до другого туру Ліги чемпіонів у статусі лідерів групи D – ці команди перемогли у стартових матчах групового етапу. “Шериф” вдома переграв “Шахтар”, а “Реал” – на виїзді “Інтер”.

Ніколи раніше ці команди не зустрічалися між собою, а перший очний матч провели на “Сантьяго Бернабеу” в Мадриді. І саме господарі поля були однозначними фаворитами матчу.

“Реал” переважав на полі, за 90 хвилин наніс 31 (!) удар по воротах, з яких 12 – у ствір. Однак забила іспанська команда лише одного разу: в другому таймі Карім Бензема реалізував пенальті.

“Реал” був близьким до другого голу, натомість іспанці пропустили – на 90-й хвилині матчу Себастьєн Тіль влучив у ворота точним ударом з-за меж штрафного, воротар “Реала” не мав шансів, 2:1 на користь “Шерифа”.

Загалом у матчі “Шериф” наніс чотири удари по воротах “Реала”, тричі пробивав у ствір і забив два голи. Після цієї перемоги “Шериф” – одноосібний лідер групи “Шахтаря” у Лізі чемпіонів: 2 матчі, 6 очок.