На Паралімпіаді-2020 у Токіо українські спортсмени здобули ще три “золота”

На Паралімпіаді-2020 у Токіо українські спортсмени Владислав Загребельний і Марія Помазан та Максим Крипак здобули золоті медалі.

Про це інформує Champion.com.

Український легкоатлет Загребельний здобув золоту медаль у стрибках у довжину у класі Т37 із результатом 6.59.

Також Загребельний встановив рекорд Європи.

Крім того, легкоатлетка Помазан впевнено здобула золоту медаль у штовханні ядра, стоячи у класі F35, із результатом 12.24.

Помазан випередила найближчу переслідувачку на 3,09 метра.

А плавець Максим Крипак здобув четверте “золото” на Паралімпіади-2020 у Токіо, пише Суспільне.

Плавець з Харкова виступив на шостій дистанції і вшосте піднявся на подіум. Цього разу на дистації 100 метрів на спині (клас S10).

Крипак виступав у Токіо у статусі чинного паралімпійського чемпіона на цій дистанції, він також є автором світового рекорду.

У фіналі Крипак вирвався у лідери з перших метрів дистанції. Уже після стартових 50 метрів він відірвався від найбижчого суперника майже на секунду. А його фінальний час 59.19 сек. Він випередив свій же світовий рекорд на 0.05 сек.

Перевага Крипака на фініші склала більше 2 секунд над найближчим суперником.

Для Крипака – це дев’ята паралімпійська золота медаль і четверта в Токіо. Загалом – це двадцята золота медаль збірної України та 80-а загалом.