“Навіть не обговорювали”: Шевченко заявив, що не хотів йти зі збірної України

Ексголовний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко заявив, що не хотів йти зі збірною.

При цьому додав, що просто з ним не продовжили контракт та навіть не обговорили це питання.

Про це Шевченко сказав на пресконференції, цитує football.ua.

“Ми провели в збірній прекрасні п’ять років і отримали величезне задоволення. У нас вийшло стати одним цілим. Думаю, що у всіх є багато питань і головне з них – чому наша команда не продовжила контракт з національною командою.

Після Євро-2020 ми вирішили продовжити угоду зі збірною. По приїзду до Києва ми зустрілися з президентом УАФ Андрієм Павелко, де я йому повідомив про це рішення. Він відповів, що не готовий обговорювати цей момент, і я полетів у відпустку. Потім ми зустрілися на фіналі Євро-2020, але жодної розмови про пролонгацію контракту не було”, – розповів екснаставник “жовто-синіх”.

Шевченко при цьому нагадав, що спочатку повідомив у соцмережах про закінчення контракту, але не написав, що він йде зі збірної. Він додав, що контракт був підписаний таким чином, що він хотів підвести підсумки після Євро-2020 і зрозуміти, чи варто далі працювати у збірній. Команда Шевченка та власне сам він хотіла продовжити працювати.

Наразі з Павелком в нього контактів немає.

“За п’ять років наші контракти не мінялися. У контрактах були завжди одні й ті ж цифри. Ще раз. Ми не хотіли йти, ми хотіли працювати далі і продовжити контракт”, – пояснив тренер.

Нагадаємо: