Росія зазнала розгромної поразки від Данії і вилетіла з Євро-2020

Збірна Росії у матчі третього туру групового етапу Євро-2020 програла Данії з рахунком 1:4 і вилетіла з турніру.
Росіяни зуміли забити гол престижу лише завдяки точному удару Артема Дзюби з пенальті, пише “Обозреватель”.

Рахунок у матчі був відкритий на 38-й хвилині, відзначився Міккель Дамсгор. Уже після перерви у воротах Матвія Сафонова вдалося розписатися Юссуфу Поульсену, Андреасу Крістенсену і Йоакиму Мехлу.

Данці виглядали яскравіше у всіх компонентах гри. Вони контролювали м’яч 65% ігрового часу і завдали по воротах збірної Росії цілих 16 ударів. З них 10 були у площину.

Підопічним Черчесова крім забитого пенальті вдалося ще всього лише раз потрапити в рамку Каспера Шмайхеля.
Так, Росія не зіграє далі на Євро-2020, вона посіла останнє четверте місце в групі В, зумівши здобути лише одну мінімальну перемогу над скромною командою з Фінляндії.