збірна України, Шевченко, ЧС-2022

“Серія помилок”: Шевченко відреагував на втрачену перемогу збірної України

У неділю, 28 березня, збірна України з футболу на останніх хвилинах втратила перемогу в матчі відбору на ЧС-2022 проти Фінляндії. Протистояння закінчилося з рахунком 1:1. Після двох зіграних турів у активі в українців 2 очка.

На втрачену звитягу відреагував наставник збірної України Андрій Шевченко. Тренер зазначив, що задоволений тим, як команда провела 85 хвилин на полі. Останні п’ять хвилин – це розчарування.

Шевченко додав, що його підопічні не здобули позитивний результат через низку помилок.

Загалом матч був хорошим. Миколенка в пропущеному м’ячі Шевченко не винить, адже в цьому епізоді була ціла низка помилок. Ці 5 хвилин було потрібно провести зовсім не так.

Щодо Фінляндії, то фіни просто били вперед та сподівалися зачепитися за м’яч. Наприкінці гри їм вдалося зрівняти рахунок.

Тренер України підсумував, що футболісти повинні зробити висновки, гра послужить хорошим уроком.