Тимощук шкарпетки

Тимощук засвітився в рекламі шкарпеток від “Зеніта” до “23-го лютого”

Колишній український футболіст Анатолій Тимощук став обличчям рекламної кампанії петербурзького клубу “Зеніт” і вирішив прорекламувати шкарпетки, які рекомендує купувати на подарунок до Дня захисника Вітчизни, який відзначають в Росії 23 лютого.

Відповідна реклама з’явилася в інтернет-магазині клубу.

Наразі на сайті рекламують спеціальні подарункові набори до “23-го лютого”. Серед них і звичайні шкарпетки, які пропонує придбати на подарунок колишній футболіст.

Колишній капітан збірної України з футболу рекламує в Росії шкарпетки до "23-го лютого"

Тимощук засвітився в рекламі шкарпеток від “Зеніта” до “23-го лютого”

Досьє

Нагадаємо, що Анатолій Тимощук у 2012-му році став капітаном Збірної України з футболу, в якій грав з 2000-го по 2016-тий рр.

У 2007–2009 рр. та у 2013–2015 рр. грав у складі клубу “Зеніт” (Санкт-Петербург, Росія).

У 2017-му році став асистентом головного тренера цього клубу.

Висловлював свою прихильність до життя в Росії і навіть брав участь у покладанні квітів з георгіївськими стрічками до меморіалу «Родина-мать» у Санкт-Петербурзі.

Додатково

Нагадаємо, у Радянському Союзі 23 лютого відзначали День Радянської армії і Військово-морського флоту. У Росії наразі у цей день відзначають День Захисника вітчизни. Таке ж  свято відзначали і в Україні до 2014-го року.

Проте тепер в Україні відповідним указом п’ятиого президента України Петра Порошенка запроваджено День захисника України, який відзначають 14 жовтня на Покрови.

Читайте більше новин на нашому сайті: