У Москві прогримів гімн України: українська важкоатлетка здобула «золото» на чемпіонаті Європи (відео)

24-річна харків’янка Ірина Деха на чемпіонаті Європи з випередила росіян та отримала титул абсолютної чемпіонки «старого континенту», взявши три золоті медалі з важкої атлетики у столиці країни-агресора.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Національного олімпійського комітету.

Наша спортсменка боролася за першість у ваговій категорії до 76 кг. За результатами змагання, українка отримала «золото» за те, що взяла 113 кг у ривку та 135 кг у поштовху.

За сумою двоборства українка підняла 248 кілограмів, обігнавши росіянок Ірину Сотієву (246 кг) і Анастасію Романову (243 кг), які розділили між собою друге та третє місце.

Результати змагань:

1. Ірина Деха (Україна) – 248 кг (113 + 135)

2. Яна Сотєєва (Росія) – 246 кг (112 + 134)

3. Анастасія Романова (Росія) – 243 кг (111 + 132)

Додамо, що ця нагорода для Дехи не перша. Напередодні важкоатлетка підіймалась на найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату Європи у 2016 році. Тепер вона стала четвертою українкою, що двічі отримала титул чемпіонки Європи.

Нагадаємо, що кілька днів тому на чемпіонаті Європи у Москві три «золота» виборола ще одна українська важкоатлетка Каміла Конотоп. Вона змагалася у ваговій категорії до 55 кг.