Анна Кравець - дружина футболіста збірної України розповіла про зраду

“Він уже старий пердун”: дружина футболіста збірної України розповіла про подружні зради

Дружина футболіста “Коньяспора” і збірної України Артема Кравця Анна поспілкувала зі своїми прихильниками у соцмережі та розповіла, як ставиться до подружніх зрад, зокрема у своїй сім’ї.

Про це жінка розповіла в Instagram-stories.

Так, піписники запитали Анну Кравець, яка вона ставиться до зради. Жінка у відповідь пожартувала, що її чоловік уже занадто старий для такого.

У нас таких проблем немає, Крава в 31 рік вже старий дід-пердун. Йому б “контру” пошпіляти, а не тьолочок“, – зазначила Анна.

Говорячи про “контру”, жінка, вочевидь, мала на увазі комп’ютерну гру “Counter-Strike”, якою захоплюються чимало чоловіків.

Втім, після цього Кравець відповіла і серйозно. На її думку, у зраді чоловіків перш за все винні їхні жінки і навпаки.

“Зрада чоловіка – це вина жінки в більшості випадків. І навпаки зрада жінки – вина чоловіка. Ну, або якщо жінка йде від одного до іншого – вина першого. Можна замінити слово “вина” на “проблема в (комусь, – ред.)”. Потрібно бути такою/таким, щоб партнеру не хотілося інших”, – пояснила Анна.

Анна Кравець - дружина футболіста збірної України розповіла про зраду

Слід зазначити, що Анна та Артем уже збиралися подавати на розлучення. Про це, зокрема, повідомив сам футболіст у травні 2020 року. Однак, восени все налагодилося. Як сказав пізніше Артем, їхні стосунки дещо погіршилися через тривалий час перебування на відстані, однак потім усе налагодилося. За його словами, розлучитися не вийшло “через карантин”, однак тепер думок про розлучення взагалі нема.

Артем і Анна разом виховують двох синів – двійнят, які народилися у 2017 році.

Читайте також: