Євро-2020: у капітана Данії зупинилося серце, а росіяни осоромилися вдома перед бельгійцями (фото, відео)

У другий день Євро-2020 відбулися ще три матчі.

Данія – Фінляндія

Так, поєдинок 1-го туру групового етапу Данія – Фінляндія перервали після того, як лідер датчан Крістіан Еріксен знепритомнів. 29-річний півзахисник в кінці першого тайму раптово впав обличчям на газон стадіону “Паркен” в Копенгагені.

Зустріч відновилася лише через кілька годин і завершилася в підсумку сенсаційною перемогою Фінляндії (1:0).

Довго медична бригада проводила реанімаційні дії. Вони робили непрямий масаж серця, намагаючись хвилин п’ять повернути футболіста до життя, пише “Обозреватель”.

“Він при свідомості”

Еріксена доставили в Національну Королівську лікарню, яка знаходиться всього в 500 метрах від стадіону. Цей госпіталь вважається кращим в данській столиці. УЄФА в Twitter оголосив, що гравець “стабілізувався” в лікарні. Підбадьорливі повідомлення також надійшли від “Інтера” та данської федерації: “Гравець при свідомості і проходить обстеження в лікарні”, “Крістіан може говорити”.

Крістіан Еріксен

Момент трагедії

На кадрах видно, як Еріксен біжить назад від базової лінії, починає хитатися і раптово падає без свідомості. Гравці відразу стали кликати бригаду лікарів, а пізніше встали як щит, щоб приховати те, що відбувається від об’єктивів телекамер і очей уболівальників.

Гра поновилася о 21:30

Повідомлення, що “Крістіан Еріксен в стабільному стані і при свідомості” з’явилося на великих екранах стадіону, щоб заспокоїти вболівальників на трибунах.

Гра поновилася в 21.30. УЄФА оголосив, що на прохання гравців обох команд матч було відновлено. Були зіграні останні чотири хвилини першого тайму, потім відбулася 5-хвилинна перерва, після якої вiдбувся другий тайм. Єдиний гол на 60-й хвилині забив фінський нападник Йоел Пог’янпало.

Уельс-Швейцарія

Другий матч проходив у столиці Азербайджану, Баку. Там зараз встановилася спека: на момент стартового свистка температура повітря становила +29 °С. Спека, а також відносно ранній початок зустрічі виявили колосальні проблеми з глядачами. Трибуни бакинського «Олімпійського» зяяли порожнечами, хоча організатори дозволили допускати на матчі 50% від місткості.

До початку другого тайму температура опустилася до +27, а сонячні промені не падали на поле. І відразу ж почалася зовсім інша гра! Швейцарці продовжували йти вперед і дуже скоро добилися успіху. Емболо прорвався по центру, обігравши двох захисників, але з його ударом впорався голкіпер. Однак після кутового у виконанні Шакірі той же Емболо виграв повітря у Робертса і головою послав м’яч у сітку – 0:1! Слід зазначити, що на чотирьох останніх великих форумах (чемпіонати світу та Європи) збірна Швейцарія забила 16 м’ячів. І в половині з них (!) взяв участь Шакірі. Джердан забив 5 м’ячів і записав на свій рахунок третій асист!

Після пропущеного гола валлійцям довелося міняти тактику. Тепер вже вони пішли вперед. Посипалися удари. І знову єдиного за тайм удару в площину завдав Мур! І знову – головою! Але тепер він замкнув подачу Моррелла і метрів з десяти направив м’яч в дальній від воротаря кут – 1:1! До слова, гол став для Кіффера шостим за збірну Уельсу, і чотири з них він забив головою.

1:1 – напевно, такий рахунок порадував збірну Туреччини, яка після першого туру з нулем очок замикає турнірну таблицю групи А. Лідирує, нагадаємо, команда Італії. У другому турі турки зіграють з Уельсом, а Італія – ​​зі Швейцарією, пише sport.ua.

Бельгія-Росія

Збірна Бельгії у стартовому матчі Євро-2020 у групі В з рахунком 3:0 розгромила команду Росії.

Поєдинок пройшов у суботу 12 червня у Санкт-Петербурзі, – пише “Українська правда”.

На десятій хвилині рахунок у грі був відкритий. Ромелу Лукаку після помилки захисту росіян пробив у кут воріт з метрів десяти – 1:0. У наступні 20 хвилин бельгійці мали ще кілька нагод збільшити рахунок. Удар Едена Азара взяв воротар збірної Росії, а Феррейра Карраско пробив вище воріт з вигідної позиції.

У Росії у першому таймі був лише один удар у площину воріт. Після стандарту Фернандес пробив прямо в руки Тібо Куртуа.

На 34-й хвилині Бельгія забиває другий гол. На добивання своєчасно зіграв Тома Меньє. Заключну 45-хвилинку Бельгії зіграла по рахунку і не дала своєму супернику хоча б шанс на гол. На 88-й хвилині бельгійці довели рахунок до розгромного. Лукаку вибіг сам на сам з воротарем росіян і пробив філіграно – 3:0.

В іншому матчі групи В збірна Фінляндії перемогла команду Данії з мінімальним рахунком. Ще в одній грі дня Вельс та Швейцарія у групі А зіграли у результативну нічию 1:1.

Як у Львові вболівають

Також у мережі з’явилося коротке відео з одної з фан-зон у Львові, створеної до Євро-2020, де на великому екрані демонструється матч Бельгія – Росія. У ролику, опублікованому в TikTok “Брутальний футбол” видно, що всі вільні місця зайняті, а українські вболівальники радісно відзначають пропущені голи збірної РФ.