Збірна України врятувалася від поразки у матчі з Бахрейном

Збірна України у контрольному матчі перед Євро-2020 зіграла внічию з Бахрейном.

Матч відбувся у Харкові на стадіоні “Металіст” і завершилася з рахунком 1:1, пише ТСН.

Господарі зі стартових хвилин одразу ж захопили ігрову ініціативу, але реальних загроз воротам суперників до перерви вони не створили. Бахрейн не часто вибирався до володінь Анатолія Трубіна і на гол теж не награв.

У дебюті другої половини гри сам собі момент створив Марлос. Він обікрав у карному майданчику гостей гравця суперників і пробив метрів з шести, але м’яч полетів над поперечиною.

На 68-й хвилині відкривати рахунок зобов’язаний був Артем Довбик. Після пасу Марлоса він обіграв воротаря гостей, але з гострого кута з декількох метрів пробив у стійку.

Через сім хвилин необдуманими діями відзначився Анатолій Трубін. Голкіпер господарів вибіг для чогось з воріт і збив суперника, який на мить випередив його на м’ячі. Сайєд Дія з 11-метрової позначки знущально підсік м’яч, а Трубін вже завалився в кут.

Уникнути поразки господарі змогли в компенсований час. Довбик прострілив на дальню стійку, де його передачу замкнув Віктор Циганков.

Нагадаємо:

• Фінальний турнір Євро-2020 повинен був відбутися від 12 червня до 12 липня 2020 року у 12 містах континенту, але через пандемію коронавірусу був відкладений на рік. Нові дати проведення турніру: 11 червня – 11 липня 2021 року.