Зінченко залишився без трофея: “Челсі” здолав “Манчестер Сіті” у фіналі Ліги Чемпіонів (фото)

Лондонський “Челсі” став переможцем Ліги Чемпіонів у сезоні 2020/2021.

“Аристократи” з рахунком 1:0 здолали у фіналі турніру  “Манчестер Сіті”, за який виступає українець Олександр Зінченко.

Поєдинок відбувся у португальському Порту у суботу 29 травня, пише УП.

Старт першого тайму видався активним для обох команд. Моменти були у Тімо Вернера та Рахіма Стерлінга. На 37-й хвилині українець Олександр Зінченко чудово відіграв у захисті і не дав Каю Хавертцу пробити ворота “Сіті”. Втім на 42-й хвилині “Челсі” вийшов вперед. Хавертц вийшов сам на сам з Едерсоном і пробив у порожні ворота – 1:0.

Другий тайм пройшов у боротьбі і з невеликою кількістю моментів біля обох воріт. “Манчестер Сіті” ніяк не міг пройти захист “синіх”, а на 72-й хвилині рахунок ледве не став 2:0. Крістіан Пулішич вибіг сам на сам з воротарем “Сіті”, але пробив повз ворота.

У завершальні хвилини “Манчестер Сіті” мав територіальну перевагу, більше атакував, але по-спражньому гольових моментів біля воріт Менді так і не створив. На шостій доданій хвилині “городяни” мали шанс відігратися, але Марез пробив поруч з хрестовиною воріт.

Українець Олександр Зінченко відіграв за “Манчестер” увесь матч, але не зумів допомогти команді виграти перший раз Лігу Чемпіонів.

До слова, для 24-річного Зінченка це був 100 матч за Ман сіті.

“Манчестер Сіті” (Англія) – “Челсі” (Лондон, Англія) – 0:1

Гол: Хаверц, 42

“Манчестер Сіті”: 31. Едерсон – 2. Уолкер, 3. Діаш, 5. Стоунз, 11. Зінченко, 7. Стерлінг, 17. Де Брюйне, 20. Сілва, 47. Фоден, 8. Гюндоган, 26. Марез

“Челсі”: 16. Менді Ед. – 2. Рюдігер, 21. Чілвелл, 24. Джеймс, 28. Аспілікуета, 6. Тьягу Сілва, 5. Жоржиньо, 7. Канте, 19. Маунт, 29. Хаверц, 11. Вернер.