Українці здобули ще дві медалі на Олімпіаді-2020 (фото)

19-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх на Олімпіаді-2020 завоювала “бронзу” в секторі для стрибків у висоту.

Перемогу здобула росіянка Марія Ласіцкене. Друге місце з національним рекордом посіла австралійка Нікола МакДермотт, пише “Обозреватель”.

Результати виступів

Магучіх намагалася вирвати “срібло”, стрибнувши на 204 см, однак їй це зробити не вдалося.

Ярослава Магучіх

Також хзірна України взяла “бронзу” в командних змаганнях з артистичного плавання на Олімпіаді-2020 у Токіо, інформує Суспільне.

Українська збірна в складі Марти Фєдіної, Анастасії Савчук, Єлизавети Яхно, Владислави й Марини Алексіївих, Аліни Шинкаренко, Ксенії Сидоренко та Катерини Резнік здобули першу в історії України командну медаль у артистичному плаванні.

Змагання в довільній програмі українки розпочинали в статусі фавориток на “бронзу”. Після технічної програми збірна посідала третє місце, поступаючись командам ОКР і Китаю та випереджаючи Японію на 0.9 бала.

У змаганнях узяли участь дев’ять команд. У фінальний день вони мали виконати довільну програму: оцінка за неї додавалася до результатів технічної програми, що відбулася день тому. За сумою балів і визначали призерок.

У своєму фінальному виході Україна успішно впоралася з програмою та заробила високі 96.0333 бала. Почувши оцінки, синхроністки закричали від здивування. За 96 зазвичай отримують китаянки та ОКР.

З сумою 190.3018 українки втрималися на третьому місці, забезпечивши відрив від Японії вже в майже два очки.

Нагорода синхроністок стала 17-ю на рахунку України на цих Іграх у Токіо.