Українська легкоатлетка на Паралімпіади в Токіо здобула “золото” і встановила рекорд

Українська легкоатлетка Зоя Овсій перемогла на змаганнях з метання булави.

Вона встановила паралімпійський рекорд з результатом 25,12 метра, значно поліпшивши минулий показник (22,81), пише “Обозреватель”.

Наша співвітчизниця останньою підійшла до снаряду і з першої спроби обігнала всіх суперниць. Другою на змаганнях стала американка Кессі Мітчелл (24,18), а третьою – Олена Горлова, яка представляє Паралімпійський комітет Росії (ПКР).

Відзначимо, що Овсій також належить світовий рекорд у метанні булави – 25,23 метра. Вона встановила його в 2019 році на змаганнях в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ).

Це не єдина нагорода для українки на Паралімпіаді-2020. Раніше вона виграла “бронзу” в метанні диска.

Завдяки нагороді найвищого ґатунку, яку виграла Овсій, Україна закріпилася на п’ятому місці в медальному заліку. Спортсмени з нашої країни завоювали 24 “золота”, 44 “срібла” і 26 “бронз”.