Українська призерка Олімпіади-2020 подарувала свою квартиру тренеру

Бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 з вільної боротьби Ірина Коляденко віддала подаровану квартиру за перемогу своєму тренеру Володимиру Яременко.

Про це вона написала у Facebook.

“Це мій тренер, з яким я працюю на протязі восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поряд протягом всього часу. Так, було не легко. Ну щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла!  Я дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоч в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою, але я все ж хочу сказати своєму тренеру ДЯКУЮ!!! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременку”, – написала спортсменка.

Ключі від квартири в Ірпені, до слова, 24 серпня Коляденко вручив очільник Київської ОДА Василь Володін. Водночас, спортсменка так і не має власного житла, проте вирішила віддати подаровану однокімнатну квартиру тренеру.

Більше спортивних новин читайте за посиланням: