Ярмоленко поговорив Тимощуком про війну в Україні: підсумок був жорсткий

Капітан збірної України з футболу Андрій Ярмоленко зміг поспілкуватися з тренером “Зеніту” Анатолієм Тимощуком, який мовчазно підтримав війну в рідній країні. Розмова спортсменів тривала лише дві хвилини.

Про це сам Ярмоленко розповів в інтерв’ю YouTube-каналу блогера Євгена Савіна, відомого як “Красава”. За словами нашого легіонера лондонського “Вест Гема”, його здивувала позиція колишнього партнера національної збірної, якого він вважав прикладом для себе.

Ярмоленко розкритикував Тимощука.

“Коли ми грали разом, для мене Толя був прикладом професіоналізму. Я рівнявся на нього. Коли розпочалася війна, я стежив за тим, хто висловлювався. Для мене була повною несподіванкою його реакція. Я йому написав, запитав, як йому спиться ночами. Він відповів: “Не спиться, так само, як і тобі”. Після цього він мене набрав. Я у нього запитав, чому він мовчить. І сказав, що його для мене більше не існує. Він послав мене нах*й, я у відповідь його. На цьому розмова закінчилася”, – сказав Ярмоленко

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

До слова, Українська асоціація футболу (УАФ) позбавила Анатолія Тимощука всіх спортивних нагород та звань, а також викреслила його з офіційних реєстрів національних збірних через мовчазну підтримку злочинних дій ватажка Кремля Володимира Путіна в Україні.

Читайте також: “Третя світова війна: чи відкриє росія «ящик Пандори»? Інтерв’ю з Олександром Мусієнком”

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: