Євро-2020: Італія у півфіналі зіграє з Іспанією

Збірна Італії з рахунком 2:1 переграла команду Бельгії  та вийшла до півфіналу Євро-2020, де гратиме з Іспанією.

Матч відбувся у Мюнхені 2 липня, пише УП.

Топ-поєдинок 1/8 фіналу виправдав свою афішу. Вже на четвертій хвилині Ромелу Лукаку пробиває над поперечкою воріт італійської команди. На 13-й хвилині Леонардо Бонуччі після влучання м`яча в його живіт забиває у ворота Бельгії. Втім ВАР скасовує гол, вказавши на офсайд.

Відповідь бельгійців була після удару Кевіна де Брюйне, і Джанлуіджі Донарумма робить перший сейв у грі. За пару хвилин Донарумма знову рятує Італію після удару Лукаку. На 31-й хвилині Італія виходить вперед. Після помилки оборонців Нікола Барелла пробиває Тібо Куртуа – 1:0. На 44-й хвилині рахунок стає 2:0. Лоренцо Інсіньє пробіг до лінії штрафного майданчика і прекрасно вистрілив у верхній кут воріт Куртуа.

Бельгія зуміла скоротити розрив у рахунку ще в першому таймі. Лукаку реалізував 11-метровий удар на першій доданій хвилині до основного часу.

Заключний тайм обидві команди провели на максимальну потужність із моментами біля обох воріт, але без забитих м`ячів. У Бельгії був найреальніший шанс зрівняти рахунок після удар Лукаку, але врятував Леонардо Спінаццола, що вчасно підставив стегно. В італійців той же Спінаццола з вигідної позиції не поцілив у ворота.

Бельгія багато била із середньої відстані, але все повз ворота. На 80-й хвилині важкої травми ноги зазнав Спінаццола і його з поля винесли на ношах. В останні хвилини Бельгія більше володіла м`ячем, але пройти італійський захист не зуміла.

Отже, Італія виходить до півфіналу, де 6 липня зустрінеться з Іспанією.

Іспанія-Швейцарія

Також у матчі 1/4 фіналу Євро-2020 Іспанія лише у серії пенальті зуміла пройти Швейцарію, інформує Футбол 24.

У першому чвертьфіналі чемпіонату Європи у Санкт-Петербурзі Іспанія зуміла забити у ворота Швейцарії вже на початку матчу. Після навісу іспанців з кутового м’яч відлетів до Жорді Альби і захисник Барселони завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика. Деніс Закарія вирішив підстрахувати свого голкіпера і змінив напрямок польоту сфери, записавши у свій пасив автогол.

На 68-й хвилині швейцарці зуміли відігратись. Ремо Фройлер увірвався у штрафний майданчик суперника і, скориставшись непорозумінням захисників, відпасував на Джердана Шакірі. М’яч після пострілу півзахисника Ліверпуля пройшов поміж ніг Сезара Аспілікуети у дальній кут повз Унаї Сімона.

На 77-й хвилині збірна Швейцарії залишилась у меншості – за підніжку був вилучений півзахисник Аталанти Ремо Фройлер. “Наті” у меншості втримали свої ворота на замку і дотягнули до овертаймів. Зрештою, і додатковий час не приніс голів. У серії післяматчевих пенальті швейцарці тричі не змогли забити, чим підписали собі остаточний вирок.

Тож у півфіналі зіграють Італія та Іспанія.