збірна України, футбол

Збірна України зіграє в плей-офф Євро-2020: допомогли Іспанія та Швеція

Збірна Швеції з футболу перемогла команду Польщі у 3-му турі чемпіонату Європи-2020.

Матч у Санкт-Петербурзі завершилася з рахунком 3:2.

У паралельному матчі в групі E Іспанія обіграла Словаччину (5: 0).

Комбінація цих чинників дозволила Україні гарантувати собі місце в 4-ці кращих третє команд і вийти в плей-оф з третього місця групи С, пише “Обозреватель”.

В 1/8 фіналу підопічні Шевченка зіграють 29 червня з 1-м місцем групи Е – Швецією.

Шведи почали гру феєрично, забивши вже на 2-й хвилині. Лустіг подав з правого флангу Ісак продаючи м’яч на лівий кут штрафного, де опинився Форсберг. Півзахисник німецького клубу “РБ Лейпциг” невідпорно пробив у дальній нижній кут.

Забивши гол, шведи ненадовго віддали ініціативу супернику і поляки якимось дивом не зрівняли рахунок.

Зелінський і Левандовскі двічі поспіль потрапили в поперечину, а після другого відскоку не змогли заштовхати круглого у порожні ворота.

У другій половині пішов відкритий футбол. На 59-й хвилині Шведи провели швидку контратаку і подвоїли свою перевагу. Після прострілу, Форсберг в дотик зробив рахунок 2: 0.

Після цього своє слово взяв Роберт Левандовскі. Лідер “Баварії” відзначився дублем, зрівнявши рахунок у грі.

Кінцівка пройшла в нереальному штурмі польських футболістів, але вони в підсумку пропустили результативну контратаку.

Не менш весело почався паралельний матч в Севільї.

Іспанці на 12-й хвилині заробили пенальті, проте Морато не зміг реалізувати 11-метровий, безглуздо пробивши по центру.

Розлючені іспанці великими силами пішли в атаку. але в підсумку гол в свої ворота забили словаки. Удар Сараб прийшовся в поперечину. Мартін Дубравка намагався перевести відскік на кутовий, але в підсумку змахнув м’яч в свої ворота.

Цей результат явно не влаштовував словаків і вони стали все активніше і активніше йти вперед. Пекарик і Гараслін справа, Мак зліва, Гамшик і Куцка в центрі намагалися протиснути іспанську оборону.

Кінець тайму виявився за іспанцями. На 3-й доданій хвилині першого тайму Херард Морено зробив довгу подачу точно на Емерік Ляпорт, який пробив головою з близької відстані точно в праву частину воріт – 0: 2.

Після перерви “фурія Роха” змогла впевнено закотити ще два м’ячі, довівши справу до розгрому. На 56-й хвилині Жорді Альба видав відмінний навіс в штрафну, де Пабло Сарабія увігнав м’яч у правий кут.

На 67-й хвилині Ферран Торрес п’ятою зробив рахунок 4: 0.

На 71-й Юрай Куцка забив другий автогол в грі.