Магучіх прокоментувала спільне фото з росіянкою на Олімпіаді у Токіо

Українська призерка Олімпіади в Токіо, 19-річна стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, заявила, що фотографуванням із російською спортсменкою Марією Ласіцкене не висловлювала “жодної політичної позиції”.

Про це вона сказала у коментарі журналістам в аеропорту “Бориспіль” 12 серпня, цитує “Радіо Свобода“.

“Я представляю Україну на міжнародних змаганнях з 2017 року. Пишаюся тим, що підіймаю український прапор та виконую наш гімн. Я готувалася до Олімпіади, і ця медаль для мене дуже важлива. Ці змагання були складні фізично та емоційно… На те є причини. Після змагань ми всі традиційно привітали одна одну, і в цьому не було ніякої політичної позиції…

Ми просто привіталися за олімпійською традицією. Я дуже шаную воїнів, які тримають оборону на фронті, щоб ми, спортсмени, могли виступати на міжнародній арені”, – зазначила спортсменка.

За словами Ярослави, вона усвідомлює, що між Україною та Росією триває війна.

28-річна російська спортсменка Марія Ласіцкене (дівоче прізвище – Кучина), яка перемогла в секторі для стрибків у висоту в Токіо, є лояльною до чинної влади громадянкою своєї країни. Вона є капітаном Збройних сил Росії, а в 2018 році була довіреною особою Володимира Путіна на виборах президента Росії.

Раніше ми інформували: