Євро-2020: у “групі смерті” сильнішими у поєдинках виявилися Франція та Португалія

15 червня відбулося ще два матчі Євро-2020.

Угорщина-Португалія – 0:3

Збірну Угорщини з футболу на останніх хвилинах розгромила Португалія (0:3) в 1-му турі чемпіонату Європи-2020. Поєдинок відбувся у Будапешті на “Пушкаш Арені”.

Всі ключові події матчу відбулися на останніх хвилинах. На 80-й хвилині суддя не зарахував гол угорців, оскільки їхній форвард забіг в офсайд. Це розбудило Португалію, і за 8 хвилини чинні чемпіони континенту вкотили три м’ячі. Кріштіану Роналду оформив дубль і встановив кілька рекордів.

Німеччина-Франція – 0-1

А збірна Німеччини на “Арені Мюнхен” програла команді Франції в заключному матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу-2020. Центральна зустріч 15 червня завершилася з рахунком 1:0, пише “Обозреватель”.

На 22-й хвилині Погба кинув по флангу Ернандеса, той прострілював вздовж воріт на Мбаппе, але Матс Хуммельс в спробі перехопити зрізав м’яч у власні ворота.