Євро-2020: Англія не змогла перемогти Шотландію, а Хорватія – Чехію

18 червня у межах Євро-2020 збірна Швеції обіграла Словаччину в матчі другого туру групового етапу турніру з рахунком 1:0. Матч відбувся у Санкт-Петербурзі.

Команди видали далеко не найцікавіший перший тайм, не створивши жодного стовідсоткового моменту за стартові 45 хвилин. Шанси в основному виникали після флангових подач і стандартних положень, пише “Обозреватель”.

Словаки володіли територіальною перевагою, більше контролювали м’яч і частіше входили в штрафний майданчик скандинавської збірної, але до ударів у площину воріт справу так і не довели.

Скандинавській команді вдалося конвертувати перевагу в гол на 77-й хвилині. Квайсон, який вийшов на заміну, прокинув м’яч повз голкіпера, а той збив нападника з ніг. Пенальті впевнено реалізував Форсберг.

А от у Глазго – без переможця. Збірні Хорватії та Чехії зіграли внічию 1-1.

А збірна Англії зіграла внічию проти Шотландії в матчі другого туру Євро-2020.

Британське дербі завершилося з рахунком 0:0, поєдинок приймав стадіон “Уемблі” в Лондоні.