Швейцарський фанат вразив божевільними емоціями на матчі з Францією на Євро-2020 (відео)

Фанат збірної Швейцарії продемонстрував божевільні емоції під час матчу 1/8 фіналу Євро-2020 проти Франції.

Відео з його реакцією на дві події, які відбулися з різницею в кілька хвилин, пише “Обозреватель”.

На 90-й хвилині зустрічі за рахунку 3:2 на користь чинних чемпіонів світу швейцарці, як спочатку здалося, забили нічийний гол, але через кілька секунд арбітр відмінив взяття воріт через офсайд, і це дуже засмутило вболівальника.

Після однієї з наступних атак його настрій кардинально змінився, оскільки на початку доданого до матчу часу швейцарці знову відзначилися. Коли м’яч опинився в сітці, фанат не стримував емоцій, відразу ж знявши з себе футболку.